Notebook lined A5 Garden Dreams Violets
Notebook lined A5 Garden Dreams Violets
SKU:92767200
Vanlig pris
209,00 kr
Salgs pris
209,00 kr
Vanlig pris
209,00 kr
Avgift inkludert.
Notatbok med kartongomslag og blomsterprint. Våre vakre designede notatbøker er laget med fokus på både stil og funksjon. Forsiden har en vakker håndmalt illustrasjon av fioler, som skaper en rolig og romantisk følelse. Inneholder 192 kremfargede linjerte sider, perfekt for alt fra møter til daglige refleksjoner og kreative ideer.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Antall sider | 192 |
| Lengde | 216 mm |
| Bredde | 154 mm |
| Høyde | 18 mm |
| Format | A5 |
| Omslag materiale | Kartong |
| Innmat gramvekt papir | 100 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyr flere ulike fraktselskaper og leveringsmetoder. Tilgjengelige alternativer påvirkes av vekten på bestillingen din samt hvilket postnummer og hvilken region du bor i. Alle våre leveranser er sporbare for deg som kunde.
Retur
Retur
Vi tilbyr 30 dagers gratis returrett fra den dagen du mottar varen.

