Notebook A5 Pink Botanical
Notebook A5 Pink Botanical
SKU:92771300
Vanlig pris
109,00 kr
Salgs pris
109,00 kr
Vanlig pris
109,00 kr
Norsk MVA inkludert - ingen toll ved levering.
Notatbok med rosa kartongomslag og botanisk mønster med gulldetaljer. Våre vakre designede notatbøker er laget med fokus på både stil og funksjon. Forsiden med det livfulle botaniske mønsteret forener estetikk og funksjon på en vakker måte. Inneholder 300 linjerte sider, perfekt for dine ideer, forelesninger eller daglig planlegging.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Antall sider | 300 |
| Lengde | 210 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Format | A5 |
| Omslag materiale | Kartong |
| Spiral farge | Gold 01 |
| Innmat gramvekt papir | 70 |
| FSC Mix | FSC® |
| EAN | 7392620771303 |
Levering
Levering
Vi tilbyr flere ulike fraktselskaper og leveringsmetoder. Tilgjengelige alternativer påvirkes av vekten på bestillingen din samt hvilket postnummer og hvilken region du bor i. Alle våre leveranser er sporbare for deg som kunde.
Retur
Retur
Vi tilbyr 30 dagers gratis returrett fra den dagen du mottar varen.

