Memory book Textile unlined dark blue
Memory book Textile unlined dark blue
SKU:92767000
Vanlig pris
189,00 kr
Salgs pris
189,00 kr
Vanlig pris
189,00 kr
Avgift inkludert.
Minnebok – for livets verdifulle øyeblikk. En vakker og stilren minnebok i mørkblå lintekstil. Perfekt for å bevare tekst, bilder og skisser fra reiser, høytider og hverdagens gullkorn. Med 96 kremfargede ulinjerte sider i høykvalitets papir gir den full kreativ frihet – en personlig minnebok å vende tilbake til. En fin og verdsatt gave ved dåp, bryllup eller bursdager.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Antall sider | 96 |
| Lengde | 180 mm |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Omslag materiale | Lintekstil |
| Innmat gramvekt papir | 100 |
| Annen miljøinformasjon | FSC® papir |
Levering
Levering
Vi tilbyr flere ulike fraktselskaper og leveringsmetoder. Tilgjengelige alternativer påvirkes av vekten på bestillingen din samt hvilket postnummer og hvilken region du bor i. Alle våre leveranser er sporbare for deg som kunde.
Retur
Retur
Vi tilbyr 30 dagers gratis returrett fra den dagen du mottar varen.

