Agenda Doodle 2026
Agenda Doodle 2026
SKU:93122226-ES
Vanlig pris
325,00 kr
Salgs pris
325,00 kr
Vanlig pris
325,00 kr
Avgift inkludert.
¡Deja que tu planificación se convierta en una pausa creativa y relajante!
Planificar con tu Doodle será una experiencia inspiradora. El agenda comienza con una hoja de pegatinas bonitas que puedes usar para decorar según tu estado de ánimo.
Las páginas con planificación semanal y vista mensual están diseñadas de forma lúdica y ofrecen mucho espacio para que las llenes con colores inspiradores, ilustraciones y tareas.
El agenda tiene un papel más grueso para evitar que la tinta de los bolígrafos traspase.
På lager
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Kalenderstart | 8.12.2025 |
| Kalenderslutt | 3.1.2027 |
| Antall sider | 160 |
| Lengde | 215 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Format | A5 |
| Layout inndeling | Uke/oppslag |
| Omslag materiale | Kartong med fløyelsmyk overflate |
| Spiral farge | Hvit |
| Strikk type | Runde |
| Strikk farge | Hvit |
| Innmat gramvekt papir | 120 |
| FSC Mix | FSC® |
Levering
Levering
Vi tilbyr flere ulike fraktselskaper og leveringsmetoder. Tilgjengelige alternativer påvirkes av vekten på bestillingen din samt hvilket postnummer og hvilken region du bor i. Alle våre leveranser er sporbare for deg som kunde.
Retur
Retur
Vi tilbyr 30 dagers gratis returrett fra den dagen du mottar varen.

